فرنگیس رحیق موسس ترجمه آنلاین نویسنده، برای ارائه خدمات ترجمه در حیطه ترجمه اسناد و مدارک، طی همکاری با مترجم رسمی عضو  سازمان ناتی، سازمان ملی اعطای مجوز به مترجمین در استرالیا، جناب آقای کامران افشار ، خدمات ترجمه رسمی ناتی را برای متقضایان محترم فراهم می نماید.

با توجه به اینکه ارائه مدارک به صورت ترجمه شده به انگلیسی بخشی از روند اخذ ویزا و اقدام برای مهاجرت می باشد ارائه ترجمه مناسب با در نظر گرفتن نکات مورد نظر در این حیطه یکی از مواردی است که در روند مذکور تاثیر گذار می باشد که همکاری مستقیم با دفاتر مهاجرتی استرالیا تجربه مناسبی در این زمینه، برای ترجمه آنلاین نویسنده فراهم کرده است.

سازمان ناتی، سازمان اعطای مجوز به مترجمین در استرالیا می باشد و افرادی که موفق به گذراندن آزمون این سازمان شده و مجوز ناتی را دریافت کرده اند مترجمین رسمی در استرالیا محسوب می شوند و دارای شماره و مهر ناتی می باشند. نام و مشخصات مترجم رسمی در سایت سازمان ناتی قابل رویت و شناسایی می باشد.

تعدادی از کشورهای انگلیسی زبان ترجمه انجام شده با مهر ناتی توسط مترجمین ناتی را به رسمیت می شناسند.

 تمام مدارکی که با زبانی غیر از زبان انگلیسی هستند باید دارای ترجمه تایید شده باشند و بوسیله مترجمی انجام شوند که سازمان ملی اعطای مجوز به مترجمین در استرالیا

National Accreditation Authority for Translators and Interpreters

او را به رسمیت بشناسد.

ارائه مدارک ترجمه شده و کپی تایید شده

هزینه ترجمه ناتی

 از شنبه الی چهارشنبه ۱۰ صبح الی ۶ عصر (به جز ایام تعطیل رسمی) پاسخگوی شما هستیم.

اطلاعات تماس برای سفارش ترجمه ناتی: 

تلفن ۰۹۳۷۷۷۵۹۵۰۵   –    ایمیل: info@penbook.ir