ترجمه آنلاین نویسنده از اواسط سال ۱۳۹۲ با هدف ایجاد کسب و کار الکترونیکی برای ارائه خدمات ترجمه به زبان انگلیسی-فارسی توسط فرنگیس رحیق اغصان، مترجم فارغ التحصیل از دانشگاه آزاد تهران در رشته مترجمی زبان انگلیسی که قبلا با یک موسسه فرهنگی به عنوان مترجم برای ترجمه متون تخصصی همکاری داشته و اخیرا نیز با یک روزنامه به نام ایرانی برای ترجمه متون تخصصی در رشته فناوری اطلاعات همکاری داشته است و همچنین دارای ۱۱ سال سابقه کار حرفه ای به عنوان مدیر برنامه ریزی فروش و واردات در شرکتهای به نام و بین المللی است، ایجاد شده است .

برای ارائه خدمات ترجمه ناتی برای افرادی که قصد اخذ ویزای مهاجرتی و یا توریستی به استرالیا دارند، ترجمه آنلاین نویسنده از اواسط سال ۱۳۹۵ همکاری خود را با مترجم رسمی سازمان ناتی، آقای کامران افشار آغاز کرده است و خدمات ترجمه در زمینه ترجمه مدارک و اسناد رسمی را ارائه می دهد.

به علاوه، ترجمه آنلاین نویسنده به طور همزمان همکاری خود را با دفاتر مهاجرتی استرالیا آغاز کرده است که این مسئله موجب ارائه خدمات مناسب ترجمه به خصوص در این حیطه شده است.

شایان ذکر است، تمام مقاله های فارسی در این سایت از منابع مختلف انتخاب شده  و به فارسی ترجمه شده اند و همچنین مقاله هایی در سایت هستند که توسط فرنگیس رحیق برای یک روزنامه به نام ایرانی ترجمه شده اند.

برای سفارش ترجمه اینجا کیلیک کنید

ترجمه آنلاین نویسنده

فرنگیس رحیق